yks. mon.
nominatiivi iärgádâh iärgáduvah
genetiivi iärgáduv iärgáduvâi
akkusatiivi iärgáduv iärgáduvâid
illatiivi iärgádâhân iärgáduvváid
lokatiivi iärgáduvvâst
iärgáduvâst
iärgáduvâin
komitatiivi iärgáduvváin
iärgáduváin
iärgáduvâigijn
iärgáduvâiguin
abessiivi iärgáduvttáá iärgáduvâittáá
essiivi iärgádâhhân
partitiivi iärgádâhhâd
Full paradigm →

iärgádâh (subst.)

yks. mon.
nominatiivi iärgádâh iärgáduvah
genetiivi iärgáduv iärgáduvâi
akkusatiivi iärgáduv iärgáduvâid
illatiivi iärgádâhân iärgáduvváid
lokatiivi iärgáduvvâst
iärgáduvâst
iärgáduvâin
komitatiivi iärgáduvváin
iärgáduváin
iärgáduvâigijn
iärgáduvâiguin
abessiivi iärgáduvttáá iärgáduvâittáá
essiivi iärgádâhhân
partitiivi iärgádâhhâd
Full paradigm →
iärgádâh Word history → Texts →
  • iärgádâh subst. yks. nominatiivi

Find a problem?

If you find any bugs, please get in touch with us. Describe the problem, and tell us what web browser or mobile phone you were using, or what word you were searching for when you encountered the problem.

iärgádâh is a possible form of ...

iärgádâh Word history → Texts →
  • iärgádâh subst. yks. nominatiivi